arrow_scroll_up
+38 (044) 394 94 99
Валюта:
Мова:
Доставка квітів по Україні та світу

Кошик

0 грн.

Місто доставки: Київ

Жалобні квіти

Сортувати за
Корзина білих троянд

2365 грн.

ЗАМОВИТИ
35 троянд в корзині
Фаворит

1395 грн.

ЗАМОВИТИ
Корзина з 25 троянд

Букети на похорон

Букет квітів на похорон - традиція не тільки нашого народу. Квіти підкреслюють важливість даного ритуалу у багатьох країнах світу. З їх допомогою ми висловлюємо гіркоту, смуток від розставання з близькою людиною. Похорон - священний обряд, який повинен бути оформлений належним чином. Красиві траурні букети створюють атмосферу зворушливості умиротворення.Якщо ви перебуваєте далеко і не можете самі покласти квіти, компанія SunRose допоможе вам віддати данину поваги близькій людині. Доставка живих квітів на похорон нашими співробітниками буде здійснена точно за часом і за місцем проведення обряду (адреса вказується при оформленні замовлення).

Як правильно вибрати букет

В європейських країнах відтінки жовтого і охри вважаються «похоронним» кольором. У нас в країні більш доречні - ритуальні квіти бордового, червоного, білого кольору.

Букет на похорон молодій жінці, дітям приносять з білих красивих квітів - символу ніжності, чистоти.

Букет на похорон чоловікові складається з квітів холодних, неяскравих відтінків. Підійдуть лілові, сині квіти. Чим старше покійний чоловік, тим більш темні відтінки повинні бути в композиції.

Кількість кольорів, які покладаються на могилу, має бути парним. Це символ смерті, умиротворення, закінчення життєвої дороги.

Компанія SunRose і в такі сумні дні готова прийти вам на допомогу. На нашому сайті за допомогою фото та описів ви можете вибрати авторські букети, недорого замовити траурну композицію.

Ми гарантуємо, що:

  • доставлені квіти будуть свіжими;
  • наші ціни обгрунтовані;
  • оплату ви можете зробити зручним вам способом;
  • менеджери допоможуть при виборі букета;
  • за додаткову плату доставка здійснюється у віддалені населені пункти.

Ви завжди можете розраховувати на нас.

Приєднуйтесь до нас!

img img img img img